Ciśnienie w wężach znowu się dzisiaj zwiększyło, widać ubranych skoczków na wyścigi pozbywających się ze stratą akcji. Znowu dali się nabrać na lipne info i ściemy niejakiego inwestora wieszczącego co najmniej 2 zł (wystarczy przejrzeć starsze wpisy na forum - inwestor już od 6 miesięcy bredzi o złotówkach za ten badziew). A umowa o współpracy z kolejnym podmiotem, to któraś już z kolei, z której spółka nie zobaczyła złamanego grosza (dla przypomnienia: PGNiG Termika w styczniu 2019 r., chwilę później reaktory atomowe, jakiś ogrodnik w Ottawiano, gdzie rzekomo od trzech miesięcy ma pracować ich perpetuum mobile). Ludzie, myślcie... I czytajcie... Takie wrzutki o umowach służą tylko podbitkom, i sypaniu akcji. Co zresztą widać. W piątek "megainfo", a w środę baza. Dramat naiwniaków.