Ja mam trochę inne zdanie,ale oczywiście moge się mylić.Dla drobnych inwestorów było ponad 5 mln.akcji.
Zostało objętych ok.1,8 mln.Myślę że są to chyba najtwardsi optymiści co do pozytywnego zakończenia tego
10 letniego poniewierania.Część na pewno sprzeda, ale większość chyba nie myśli o tym poziomie zysków.
Koniunkturę mamy sprzyjającą no i prezes też w końcu powinien zadbać o właściwą wycenę swojego "dziecka"
Ja wykupiłem akcje,czekałem 10 lat, poczekam jeszcze trochę