Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  195,40 zł , zmiana od tamtej pory: 11,05%

Re: Przebieg notowań

Zgłoś do moderatora
tu napawa mnie optymizmem. nalega na zwale na coraz to wyzszych poziomach. nie poszlo przy 165 wiec trzeba pomstowac powyzej 190. Gy ktos poszpera znajdzie wpisy kolesia poczawszy od 14 PLN wtedy wycenial bodaj na 11 PLN. Niektorzy do dzis twierdza , ze ladowanie na ksiezycu mialo miejsce w studiach Hollywood

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK -1,81% 217,00 2021-09-17 17:02:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.