tu napawa mnie optymizmem. nalega na zwale na coraz to wyzszych poziomach. nie poszlo przy 165 wiec trzeba pomstowac powyzej 190. Gy ktos poszpera znajdzie wpisy kolesia poczawszy od 14 PLN wtedy wycenial bodaj na 11 PLN. Niektorzy do dzis twierdza , ze ladowanie na ksiezycu mialo miejsce w studiach Hollywood