Nie wiem jak dla pozostałych forumowiczów ale dla mnie przebieg notowań DW pomimo mizernych obrotów jest bardzo ciekawy. Dzisiaj domknięto lukę na godzinowym. Wczoraj zlecenia blokowały wybicie ponad 204 PLN. Z dużą ciekawością można oczekiwać kolejnych tygodni.