Kolega ma duzo racji . Kiedys kazda spolka bedzie miala swoj czas . Tak kiedys bylo rzeczywiscie z wybiciem protektora z okolic 4 zl do 15 . Z pewnoscia jak na razie to nie spolka dla chcacych zarobic kilkadziesiat % na sesji . ale osobiscie mysle ze cierpliwi moga doczekac sie i tu hossy - Pytanie tylko kiedy i czy wystarczy im cierpliwosci . Mnie niestety czesto zdarzalo sie ze zniecierpliwiony dlugim oczekiwaniem sprzedawalem papiery , ktore wkrotce potem sporo odbijaly .Co do fundamentow i rozwoju spolki to uwazam ze jest całkiem poprawna i chyba niedowartosciowana .