Zamiast narzekać i szukać winnych i innych czarownic :) to byś się wziął do roboty i trochę zapoznał z rynkiem tak abyś nie musiał się zdawać na jakiś tam antylityków :) i nie musiałbyś czytać takich wypocin jak moje :)
Uśrednianie ma sens do pewnego logicznego pułapu ceny i układu . Moim punktem G na spółce jest linia trendu wzrostowego o której pisałem wcześniej. A na razie nie widzę powodów do opuszczania spółki choć oczywiście boli to zejście z pułapu 5.50 do obecnego bo oddala perspektywę wybicia 6.40. Nie mniej Protektor pokazał już , że potrafi bykiem wyjść z takich opresji i to z dużą dynamiką i spójrzmy w tym kontekście po jakich ruchach cena obrała drogę na 15 zeta tam też to wyglądało beznadziejnie na pozór :)