Przesledzoilem wiekszosc postoe kozaczka i zauwazylem , ze ten osbnik na tym forum pisze caly czas to samo od kilku juz miesiecy ., pczawszy od kursu protektora w okolicach ponizej 4 zl ., oczywiscie ciagle w tym samym tonie . W jakim celu ? Jezeli nie ma akcji i nie jest nimi zainteresowany ? Jaki ma motyw ? Osobiscie mysle ze jest psychiczny .