będzie dobrze panie/pani cenzura.:-)obstawiam że 6,74 jest całkiem realne.Oczywiście kurs nie wzrośnie tak od razu tylko stopniowo.Będą dni kiedy trochę spadnie(wtedy kozaczek zazwyczaj coś tam na forum po biadoli) :-) ale w sumie będzie protek rósł powoli :-) Pozdrawiam