Ja to wszystko doskonale wiem, są spółki na których małymi pakietami też się pobawię, są takie na których tematy pozamykali definitywnie (thd), ale po prostu wg mnie nie przystoi po sprzedaży od razu na spółkę walić negatywnie, dwa dni wcześniej prowadząc inną retorykę. Niemniej jednak to tylko moje zdanie, możesz mieć inne.