Zwykła panika leszczy , jak i na wielu innych spółkach tak jak pisałem sprzedałem że średnią 4.4 licząc na tańsze odkupienie i właśnie mnie zasypujecie, kreślenie na nc kresek nie ma większego sensu teraz mam średnią 3.2 ale juz mniejszy pakiet jeśli by spadło jeszcze do 2.6 w co wątpię to dobiorę, tu jest pod co grać i z tych poziomów się nieźle zarobi. W trakcie korekty jest teraz też madmind tam też jest pod co grać