Na discordzie Ci pisałem jaką miałem średnią i jak usrednialem pisałeś że zazdrościsz średniej , pamiętasz . Nie ma co wymyślać 4.59 ani 2.09 jak walnęło poniżej 2.5 to już miałem dość usredniania sam nie wiedziałem jak można było doprowadzić do takiego upodlenia spółki która zarabia. Siedzę tu od 2020 i zrobiłem 2 duże kółka jakbym tego nie probowal to nadal bym wisial