Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Prośba o pomoc

Zgłoś do moderatora
Może twój bank nie przyjmuje zapisów na te akcje.
  • Prośba o pomoc Autor: ~Grzesiek
  • Re: Prośba o pomoc Autor: ~infest