Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Prośba o pomoc

Zgłoś do moderatora
Witam.
Jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć jak się zapisać na akcje DINO w dbMakler ? na stronie nic nie ma, na platformie w ofercie publicznej też nic.. Nie mam pojęcia jak się zapisać... Dziękuję za pomoc Grzegorz.

  • Prośba o pomoc Autor: ~Grzesiek
  • Re: Prośba o pomoc Autor: ~infest