Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Propozycje układowe niekorzystne dla wierzycieli - będzie likwidacja

Zgłoś do moderatora
Tutaj upadłości likwidacyjnej nie będzie a to z prostej przyczyny ,majątek firmy przekracza zobowiązania .Ktoś to kupi i potężne pieniądze zarobi,są zlecenia są ludzie jest masa dobrego sprzętu , czego chcieć więcej tylko mądrej głowy do zarządzania firmą.Przekonacie się troszkę akcje się pokręcą w granicach 30 / 40 gr.i w odpowiednim czasie po ułożeniu się do góry.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.