XXX. Weź te swoje przemyslenia zachowaj dla siebie. Po co siejesz zamęt parę dni przed wynikami szacunkowymi? Chcesz sprzedać te swoje parę sztuk, to sprzedaj - nikogo to nie interesuje, konto tez możesz zlikwidować. Nie rób z innych durniów. Każdy obserwujący spółkę wie jaki był kwartał. Jak masz coś pisać to napisz rzeczowego i konkretnego, a nie płaczesz jak dziecko w żłobku - tymi swoimi durnowatymi wywodami paniki tutaj nie wywołasz. A co do projektów - spółka jeszcze oficjalnie nic nie podała, żeby to rozkminiać czy to jest ok czy lipa!!!