Jesli okaże się ze te szumne zapowiedzi to jedna wielka lipa to jak mam dalej u nich prowadzić konto i grac na CFD? Jak mam zaufać brokerowi który nadużyłby zaufania własnych akcjonariuszy? Myśle ze nie ja jeden bym pożegnał się z ich usługami. Inni tez pewnie byliby mocno zawiedzeni i czuliby się wprowadzeni w błąd