Nie czepiam sie słówek. Nie widzisz różnicy między akcje marketingowa a projektem? Nad czym pracowali tyle miesięcy? Nad umowa z KS? Słabe to. A kolejny post na fb sprzed kilku dni ze od początku roku już są jakies nowe projekty. Żenada na maxa. Skompromitowali sie a jako akcjonariusz czuje sie robiony w konia. Od wielu miesięcy Omar mówił ze będą nowe produkty czy projekty a teraz wychodzi szydło z worka. Zaściankowość na maksa. Czym oni chcą konkurować z innymi brokerami? Nie ta liga, mogą w Pcimiu zwojować rynek a nie zachodnia Europę….a co z tym pseudo przeciekiem w Czechach? Pamietam jak przed słabymi wynikami za 4q20 tez był niby artykuł przeciek ze mega kwartał a później usunęli go ze strony ze niby za szybko opublikowali itp. Dali wyniki i okazało jakie były. Teraz niby przeciek ze krypto, ze inne opcje a wychodzi na to ze to tylko akcja marketingowa typu darmowa akcja lub bajer na kanale na YouTube