Forum Forex +Dodaj wątek

Re: prognoza na W20

Zgłoś do moderatora
Wred, myślę podobnie o Książęcej. Dzisiaj wyselekcjonowałem longi akcyjne grudniowe albo marcowe - jeszcze do ustalenia.
O pozycji USD/ PLN już mówiłem nie wprost w formie prognozy na najbliższe dwa tygodnie.