nie mam ani czasu ani wielkiej ochoty wyjaśniać i uzasadniać , na razie 1900 wydaje się abstrakcją bo index ma problem już na 1840 ale są powody by się przedarł i osiągnął 1900 (mnóstwo powodów) , bardzo mało jest powodów do spadku z wyjątkiem wydarzeń na innych rynkach które powinny nastąpić , głównie z powodu koszmarnej drożyzny przy niemal maxach z gospodarek .... poziom 1670 uznaję za wyjątkowo atrakcyjny i nie sądzę by mógł być znacząco w dół przekroczony (2-3% tolerancji) .... jeśli chodzi o krytykę ? a krytykuj do woli ! ale napisz też własną prognozę jeśli się sprawdzi pochwalimy z pewnością :)