Forum Forex +Dodaj wątek

Re: agnieszka-

Zgłoś do moderatora
czytasz podajesz infa i chwala ci za to prawidlowo
drobne pytanka grasz juz ? czy narazie choc grasz na demo
a jesli to jakie pary sa ci bliskie i broker skad
i czego nie wiesz pytaj to normalka mysle jak nie ja ze ktos z piszacych zawsze ci wytlumaczy lub doradzi bo tu sami spece 
zwlaszcza w czepianiu sie kogos 
dobranoc