Nie wiem co myśleć, ale widzę że prezesowi zależy żeby się pokazać po takim okresie stagnacji.Ta firma na rynku jest wyjątkowa zatrudnia praktycznie samych ludzi z PhD w końcu widać efekty chociaż nie wiadomo skąd takie wyniki, ale produkt dziala. Na kontach widać że zależy żeby wkonxu coś zaiskrzyło z rynkiem i warto inwestować w R&D