Na Autopartnerze sprawdź. Po ile była emisja. Potem sprawdź kurs bieżący i nie zawracaj Wisły kijem. Macie info na stole, artykuły w serwisch całego świata i trujecie. Wiem, Wieczorek sfałszował badania i wyniki, ewentualnie mocno koloryzuje. Może w domu na rodzinie robił te badania. Możliwe. No to ma łatwiej, rodzina pary nie puści. Może to ona objęła tę emisję i jest w spisku. Mozliwe. Wszystko jest możliwe, nawet to, że kiedyś kupicie te akcje.