ja brałem też po 3.70. zastanawialem sie czy nie wywalać po 3.80 czy nawet 3.90. Ale skoro Prezes dobierał też po 3.70 a poszło niedawno reko na 4.30 to nie ma tematu. zamrażam przynajmniej na rok bo kolejna dywidenda to już nie będzie groszowa sprawa.