przeciez to oczywiste, że nie będzie roslo w dzień do poziomu 4,3... reko mówi o czasie 9 miesięcy dla osiagnięcia kursu, jest świetny czas na dobranie przy spadkach, jeśli ktoś chce grać pod wyniki w sierpniu... trend jest jasny i widoczny... a ze są grupy grające papierem, nic nowego na świecie, wyłączyc obserwowanie z koszyka tej społki i wrocic za pare miesięcy