Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: -0,90%

Re: Prezentacja nowej srategrii

Zgłoś do moderatora
Do Pana Prezesa
gówno nie interes zrobicie na tej gównianej strategii. Przecież ToyToy już jest na rynku. Po co kopać się z koniem panie Prezesie?
Zupełnie co innego gdyby wspomniane w strategii magazyny były zespolone ze SPA. Podobno od setek lat jest tzw. urynoterapia. Ludzie łykają urynę, a niektórzy robią kompresy a tych co stać to się nawet kompią w urynie (najczęściej końskiej bo zdrowa)
Gdyby wyjść z nowatorską naturoterapią do ludzi, tzw. gównoterapia to wówczas coś by było z tego biznesu.
Zazwyczaj stolec oddawany jest równocześnie z uryną. Gdyby odsączać lub odwirowywać urynę od gęstego to 2w1 bo pastę można by używać do smaroania się, a ci z zasobniejszym portfelem mogli by wylegiwać się w balii wypełnionej tym cudownym specyfikiem, coś na podobnej zasadzie jak nad morzem martwym najdroższe SPA to z tego błota mineralnego.
Nawet pakują to błoto w pudełeczka i sprzedawane jest za grubą kasę na najbardziej ekskluzywnych salonach drogerii..
Tamto mazidło to jest mineralnego pochodzenia a tu można by zastosować organiczne pochodzenie, bardziej ku naturze z duchem czasu. Trzeba by zlecić jakieś naukowe opracowanie że wygładza skórę, że odchudza bo po takiej kąpieli to jeść się zupełnie nie chce, najlepiej z dwóch niezależnych audytów i puścić to potem na ESPI i do prasy. To naprawdę byłaby cudowna terapia na odchudzanie, bardzo skuteczna ......wymioty po takiej kąpieli i awersja do jedzenia uczyniła by cuda terapii odchudzającej - kobiety szczególnie były by zachwycone. :)
Zresztą już ten biznes kręci się dość ładnie bo ludzie po uszy siedzą w tym gównie od długiego czasu i to świetnie wspomaga też cierpliwość. Dziś społeczeństwo takie niecierpliwe i chciało by się dorobić w jednym pokoleniu, podczas gdy kiedyś dorabiali się długimi całymi pokoleniami.
Panie Prezesie, proszę uwzględnić nasze dezyderaty i nieco skorygować nową strategię o wspomniane patenty.

pozdrawiamy
cierpliwy akcjonariat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFENERGII -1,79% 0,22 2023-02-02 16:46:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.