Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: -12,70%

Prezentacja nowej srategrii

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry państwu.
Chcielibyśmy zaprezentować państwu długo oczekiwaną nową strategię rozwoju naszej brązowej perły. Naszą nową drogę rozwoju nazwaliśmy srategią co w 100% nawiązuje do nowej gałęzi biznesu na którą będziemy brać dofinansowanie i robić w jajo akcjonariuszy. Nasza nowa gałąź rozwoju to budowa i dystrybucja oraz serwis przenośnych magazynów stolca, po minutach intensywnej debaty doszliśmy do wniosku że kupa jest nieodłącznym elementem każdego życia ludzkiego dlatego postanowiliśmy że ten biznes nie wypali jak każdy inny ale jeszcze kilka lat będziemy brać pensje. Na więcej szczegółów zapraszamy wkrótce. W razie pytań zapraszamy do zakładki kontakt na naszej stronie
Z poważaniem.
Zarząd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EFENERGII 0,00% 0,22 2023-02-03 09:45:01