Wiesz, od czasu do czasu nie zaszkodzi pokazać z kim ma człowiek do czynienia A i tak się siedzi w domu :D Ale poważniej to warto poświęcić czas na analizę, jakąś dywersyfikację gdy pojawiają się fajne spółki w niezłych cenach, a mućka jak to mućka. Coś tam odburknie, a my zarabiamy. :)