Ja to się dziwię że Wam się chce te personalne przepychanki cisnąć ; ) Lepiej robić swoje na spokojnie. Ja cały czas wykorzystuję spadki na powiększanie pakietu. Przypuszczam, że Tobik podobnie. Ale też żyć trzeba i nie mam szans nadążyć czytać tych wszystkich nowych, trollowych wątków na forum...