teoretycznie jak wywalą Antka to On nie zejdzie z tonącego statku jako kapitan tylko wywalą go jako zwykłego szaraka, co może kiedyś uchylić go od odpowiedzialności za to co zrobił ze spółką, a po części z Pralnią Kasy, Dawcą kapitału itd bo niestety wszyscy wiemy co poszło za handlem walutami itd...
Jak chodzi o mnie to wkurzony jestem tą informacją, liczyłem, że już coś się w maju wyklaruje a tu widać, że dalsza kiszonka się szykuje...
Dziś i wczoraj to hitem był nasz nowy krajowy super wokalista :)
http://kiszona.pl/obrazek.php?7440
Pozdrowionka i dobrej nocy