Dnia 2026-06-02 o godz. 12:46 ~Polityczny napisał(a):
> Hahahaha - żenujące są Twoje wpisy i to pocenie się aby upchnąc komuś bo znowu źle kupiłeś :D
> Ja to nawet się cieszę :)
Ile podstawiles tyle otrzymales....ustaw jeszcze tez dostamiesz....bedziesz miec wieksza radoche...to Twoj poziom i Twoja filozofia inwestycji...