Dnia 2026-05-31 o godz. 23:19 ~Polityczny napisał(a):
> Zmieniasz front marny nagonie ?? :)
> > Teraz już znowu spółka bleee ??
> > Hahaha amator :)
lepiej byc amatorem smiejacym sie niz zawodowcem kwiczacym...nazwy mnie nie interesuja ale dzialanie...a z tym topornie u Ciebie...