Opowiadaj - skoro potracili majątki na plaży to niech coś mają z życia
Toć z tego co widzę wielu z nich postanowiło tu zostać i czekać na cud
To se je wrati - za kilka miesięcy zabiorą wam nawet piasek z tej plaży :)
A Rysiu będzie łowił rybki dalej :)