Dokładnie to jest tylko po to aby jak najdłużej utrzymać kurs wysoko bo przecież mają darmowe akcje.
Ja dużo straciłem jestem poza spółką, ale i tak nieudolność tej spółdzielni poraża.
Raz podejrzewam przedwczoraj chcieli wystawić zlecenie po 1.02 a wysłali po 1.2 i poszło pekacem. Hehe sami też stracili na tym wale. Dobrze że kilku sprawnych inwestorów im pokazało. Dziś też na koniec dnia dostali strzała. Dlatego kurs będzie spadał dalej.
I nie pisze tego w zlychy intencjach, bo życzę wszystkim małym inwestorom jak najlepiej, ale takie patologię rynkowe powinny być karane.
Te zlecenia po 500k już schowajcie nikt się na to nie nabiera..