Zastanawiam się nad złożeniem pozwu przeciw INC i Spółce oraz ustaleniu inwestorów manipulujących kursem i pociągnięciu do odpowiedzialności odszkodowawczej.
Ustalenie ceny emisyjnej spółki, zlecenia manipulujące, wycena największej emisji aportem to jakiś żart. Przeczytajcie prospekt.
INC się powinno wstydzić podpisując się pod tym.