Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: -15,75%

Re: POZBUD - cz. 1

Zgłoś do moderatora
Wielke dzieki za podsumowanie artykulow. Osobiscie sledze Spolke od dawna i blisko i nic nowego sie nie dowiedzialem ale podsumowanie jest bardzo istotne dla osob ktore dopiero wchodza.
komentarze ode mnie
- ceny podwykonastwa budowlanego niekubatorowego bardzi spadly. juz przed korona spadaly a korona je dobila. To olbrzymia szansa dla Pozbud przy kontrakcie dl PKP gdzie wiele instytucji obawialo sie ze kotrakt bedzie pod mocna presja wzrostu kosztow.
- Pozbud byl mocno zakotraktowany na robotach PKP z Agnes. A Agnes kotraktuje mniejszych graczy bardziej na bierzaco. Zakladam wiec ze wzrost marz w wyniku spadku cen kontraktoow bedzie widoczny w wynikach tej przejetej Spolki Agnes> to moglo byc tez duzym argumentem do przejecia
- ciekawa jest koncepcja tej spoki hydrotechniczej. Dla nieswiadowych ta przejeta Spolka Agnes produkuje rury, zlaczki itp wiec zakladam ze wejscie w ta branze jako wykonawca ma dac dodatowa synergie i kanal wewnetrzny dystrybucji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM 1,92% 1,33 2026-02-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.