Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: 4,58%

Re: Pozamiatane CCC ma 90% i wkrótce zrobi wykup przymusowy

Zgłoś do moderatora
tylko hipotetycznie, obejmowali mnóstwo akcji po niskiej cenie, w perspektywie kilku lat sprzedaż 20-30 % jakiemuś funduszowi po kilka złotych da im zarobek jaki raczej nie zrobią na butach. Tym bardziej, że następuje restrukturyzacja GR, nie muszą płacić odsetek, w wyniku emisji praktycznie nie będzie długu, wyniki będą lepsze, a perspektywy dla spółki ciekawe. No i bardzo ciężko kupić teraz akcje na rynku w większej ilości. Zrobią jak im Miłek każe, ale sensowniejsze wydawałoby się zostawienie na rynku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.