Zależy co oczekujesz bo ilość sprzedanych kopii Frostpunka 2 powyżej 500 tyś to jest dużo. Może gra nie jest hitem ale nie można jej nic zarzucić pod względem rozgrywki. Oczywiście były inne oczekiwania graczy, inaczej do tego podeszli ale mi się w ta grę gra dobrze.