11bit proszę cię nie używaj zwrotu że sprzedaż jest bardzo dobra, bo to kłamstwo. Możesz powiedzieć co najwyżej że w 3 kwartale była "dobra" ale mamy już 4 kwartał, więc piszesz o przeszłości. Równie dobrze możesz powiedzieć że TWOM sprzedaje się bardzo dobrze :-)