dobrze to ustalmy na początek: kto jest ważniejszy na tej spółce wg Was:
CZy papierowy Prezes Kluba czy Pan Kukolewski który ma prawie 4 mln akcji, jego Rodzina wchodzi do RN i on tak naprawdę wszystko sponsoruje?
A dodatkowo dodam jeszcze i jestem ciekaw bardzo czy się sprawdzi że ta sprzedaż Prezesa Kluby chyba 600k akcji na umowy poszła na te dwie Panie Kukolewskie które mają pojawić się w RN, niedługo się okaże czy to prawda:) I zoabczymy co wtedy wszyscy pwoiedzą:)