a moze zamiast sie klocic nalezaloby poprosic prezesa o oficjalne skomentowanie obecnej sytuacji dot. kursu,o odpowiedz czy zmienilo sie zaangazowanie (stan posiadania akcji) glownych (i tych majacych dostep do informacji poufnych) akcjonariuszy??? moze jeszcze pare slow nt. samego kredytu a wlasciwie przedluzajacych sie formalnosci. W koncu nie prowadza zadnej dzialalnosci operacyjnej wiec czasu ma sporo, moze sam tez juz jest znuzony tym oczekiwaniem wiec troche rozrywki bedzie mial piszac taki komentarz?