W nerwach juz kolego nicki mylisz. Z Dependa wyszli wtedy ci co przeskoczyli na PMi po 3,5 w jego drodze na 10 zeta. Kiedys kupilem ekoexport jak byl na NC po ok.3 zeta - ilez tam bylo takich naganiaczy, kpiarzy, cynikow, troszczacych sie o cudze pieniadze. Po 10 miesiacach sprzedalem ekosia po 9 zeta i bylem zadowolony, ze sporo zarobilem a po kolejnym roku doszedl do 25 zeta. Sam zglupialem. Dlatego Depend moze tez przejsc taka droge. Daj im szanse i popatrz dalej niz ponad czubek swojego nosa i nieco dluzsza perspektywe czasowa niz tylko do kolejnego infa aby zarobic pare groszy na kolejnej podbitce.