dzieki, pochlebiasz mi doceniajac moj intelekt,ale ktoś sadze ,ze tez pojmie:) Rozumiem to w ten sposob, ze:
1) podales przyklad odpisu straty do 50% z 5 lat , wiec podobnie jak pit 8C przychodzi z banku jesli chodzi o akcje, rozliczenie w PIT 38, strate lub zysk z akcji, np.
2) jesli to chodzi o strate na pronox, oczywiscie ksiegowa , czyli z 5 lat to , szczerze mowiac chyba sporą mogli by odliczyc, jesli chodzi o udzialowcow nowych.
Nawet zerknąłem do raportów za poprzednie lata:
2007 2008 2009 2010
8 460,00 -32 513,00 -110 208,00 -34 271,00
Wiec mnie wychodzi, ze strata jest ok 168 mln zł nie liczac piatego roku 2011, bo nie wiemy jaka starte zaliczy:)))
To szczerze mowiac jest co odpisywac:)))