Chodzi o stratę, którą ma do odrobienia w wynikach Pronek, a nie o stratę na akcjach.
Stratę na działalności można rozliczać do 5 lat obrotowych, ale nie więcej, niż 50% straty za rok, w którym strata była - w danym roku. I wtedy spółka nie płaci podatku dochodowego.
Nie wiem czy to pojmiecie, bo to chyba za ciężki tekst jest, jak na takiego analfabetę, jak ktoś... Japa może zrozumie...