Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: 14,41%

Re: Poważnie-40mln akcji po 0.12 PLN?

Zgłoś do moderatora
Sytuacja ma plusy i minusy. Plusy takie ze kasa wpada do spolki i my dostajemy akcje w fajnej cenie. Wiekszosciowi akcjonariusze zeby wejsc na cale dostepne prawo poboru to beda musieli tez niezly hajs wykrzesac, albo sprzedac swoje pp i w ten sposob zmienia sie uklad sily glosow w spolce. No jest to ukladanka troche. Kto tam zainteresowany to niech poczyta o emisjach z prawem poboru. Zastanawia mnie teraz to wejscie arp games, bo oni nie mogą skorzystac z prawa poboru bo nie sa akcjonariuszami...wiec po jakiej cenie oni wezma akcje ? Czeski film gangsterski :P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,81 2021-12-07 16:43:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.