Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: -61,98%

Re: Poważnie-40mln akcji po 0.12 PLN?

Zgłoś do moderatora
Chodzi o to ze to obecni akcjonariusze mają prawo kupic te tanie akcje czyli dostaniemy tzw prawo poboru. My i arp games które wjedzie kupując jakiś wiekszy pakiet jak zapowiadają. Te akcje zanim zobacza światło dzienne to minie sporo czasu więc ff sie jeszcze dlugo nie zmieni a do spolki trafi hajs na wydanie tego Zorro. Zawsze jak sie robi emisje z pp dla obecnych akcjonariuszy to cena jest atrakcyjna bo są do tego jakieś konkretne wyliczenia. Nie wiwm ilw może każdy kupić bo nie soczytalem albo jeszcze nie napisali ale ja wolę tsk niż żwby po 12 groszy kupiła tylko arp games bo ja też wole mieć w portfelu tak tanie akcje :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -3,08% 0,88 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.