Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,35 zł , zmiana od tamtej pory: -65,53%

Re: Poważnie-40mln akcji po 0.12 PLN?

Zgłoś do moderatora
jakos nie widac teraz specjalnzjazdu na kursie , wiec tez nie ma paniki. Tak samo obroty na tej spolce gdzie nie dzieje sie wiele od dlugich miesiecy. Wnioskuje ze wiekszosc akcjonariuszy ma to zakopane na longa jako dzika kartę. Kazdy z nas bedzie mogl proporcjonalnie dokupic tych akcji z emisji wiec teoretycznie mozna zachowac swoj proporcjonalny stan posiadania. Nie wiem ile bedzie trwalo dopusczenie do obrotu tej emisji , ale na 100% nie bedzie to juz zaraz jak ktos tu napisal, bo to nierealne :) Ten proces trwa czasami bardzo dlugo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,81 2021-12-07 16:43:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.