Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -90,91%

Re: PORZADKI POZNIEJ TOWAR... ???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-10-12 o godz. 22:20 ~filip napisał(a):
> Awatar tu pisał od co najmniej 1,5 a jego nie słuchałem. Miał rację, ja ciąłem ok. 35% stratę po 95 groszy i dobrze zrobiłem, źle że tak późno. Aczkolwiek znam jednego członka RN osobiście, kolega po fachu i ze studiów i jak twierdzi: Kalyciok sam nie wiedział w jak wielkie G... wdepnął. Może i z Kerdosa coś jeszcze będzie, ale skoro sklep Dayli nie utrzymał się 100 m od Wawelu to gdzie się utrzyma? Jakby byli mądrzy to podpięli by się pod Żabki, które jak grzyby po deszczu rosną, bo jak widać temat galerii jest dla nich za trudny.

A dayli to sklep z pamiątkami czy kafejka, że była zlokalizowana w takim miejscu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERDOS 0,00% 0,01 2018-03-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.