Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Porozumienie

Zgłoś do moderatora
heh co za ludzie XD weź człowieku przedstaw zagrożenia a już osądządzają o kółeczka hehe niech każdy myśli i decyduje za siebie a jak nie jest gotów do dyskusji to niech w ogóle nic nie pisze.

gość, zobaczymy co czas pokaże, model spółki podobał mi się bardziej wcześniej niż teraz, obecnie dla mnie to spore ryzyko by zwiększyć zaangażowanie, które miałem zamiar wykonać po wydaniu DLC ( spodziewałem się braku szału i spadek notowań), teraz czekam jak sie sytuacja rozwinie. Może dostaniemy wiecej szczegółów odnośnie projektu Dagger skoro nieobowiązuje ich juz tajemnica z wydawcą. Znów się odezwę za kilka miesiecy i ocenimy wspólnie w którą stronę firma zmierza. Pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,25% 40,50 2022-12-06 16:46:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.