Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%

Re: Porownanie wskaznikow wartosci spolek spozywczych

Zgłoś do moderatora
Mysle, ze poprawi wyniki (EBITDA, netto, itp) produkcja rolna i przetworstwo, produkcja ma szanse zyskac bardziej niz przetworstwo (ale to zalezy od wielu czynnikow - m.in. juz zakontraktowanych dostaw i zapasow u przetworcow, stosunku wielkosci mocy przerobowych do produkcyjnych, cen produktow nieprzetworzonych i przetworzonych). Kernel ma jedno i drugie wiec jest bezpieczny. No i wzrost wynikow bedzie mniej-wiecej liniowo zalezny od wzrostu cen produktow, a nie wylkadniczo (nie ma powodu by bylo inaczej)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL -6,00% 59,50 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.