Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,10 zł , zmiana od tamtej pory: 12,34%

Re: Porownanie wskaznikow wartosci spolek spozywczych

Zgłoś do moderatora
W przypadku KER nie znane są dokładne kierunki nawyków konsumenckich. Nie pomaga im zamknięta w części HORECA. Wysokie ceny zbóż mają w dłuższej perspektywie negatywny wpływ na zmiany i reformy na Ukrainie.
Poza tym to solidny dobry podmiot.
HOR ma znaczące udziały w rynku w kierunku do którego podąża konsument czyli zdrowa żywność , lokalna żywność , hobby alternatywne nawet do turystki zagranicznej.
Też jest niedowartościowana,ale wydaje się być bardziej odporna na wstrząsy wtórne po COVID-19.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL 4,38% 61,90 2021-09-16 13:50:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.